Działy: AktualnościGmina HajnówkaWydarzenia kulturalneCerkiewSport i rekreacjaLudzieBranżowy spis firmInformacja turystycznaGiełdaOgłoszeniaChatHumorInformacja osiedlowaSzkołyKursy walutRepertuar kinaRozkład jazdy PKP/PKSPogoda Inne: Internetowy lekarz radziWłasne domenySoft-ASKup komputer!A może na raty?Zrób sobie remontWspółpracaArchiwum aktualnościHajnówka w obiektywieHAJNOWSKA IZBA GOSPODARCZA SPRZEDAM GARAŻINTERNETOWY LEKARZ OSTRZEGA

Prezes Listkiewicz w Hajnówce.

Wersja_do_drukuZapisz_stronę

         28 lipca rozegrano w Hajnówce rewanżowy mecz piłki nożnej pomiędzy zespołami OSiR – Puszcza i Klub Piłkarski Prużany. Zakończył się on wysokim zwycięstwem piłkarzy gości 4:1 (4:0 ) po bramkach Garbacza, Dmitruczika i Jakuszika (2). Honorowego gola dla gospodarzy zdobył w 84 min. Wojciech Mokicki.

         Wielką niespodzianką dla wszystkich była obecność na meczu Prezesa PZPN- Michała Listkiewicza, zaproszonego przez działaczy hajnowskich. Kibice wykorzystali okazję by zdobyć autografy. Działacze poinformowali o problemach hajnowskiej piłki nożnej. A po zakończonym meczu wszyscy piłkarze i działacze zrobili wspólne zdjęcie z Prezesem.

         Goście po zjedzeniu obiadu w „Leśnym Dworku” udali się na festyn do Dubicz Cerkiewnych. Natomiast Prezes Listkiewicz podczas pobytu w poniedziałek w Bielsku Podlaskim obiecał, że jesienią w Bielsku i w Hajnówce zostanie rozegrany międzypaństwowy mecz drużyn młodzieżowych.

         Trzymamy Prezesa za słowo.

Ryszard Pater

 


Wersja_do_drukuZapisz_stronę