Działy: AktualnościGmina HajnówkaWydarzenia kulturalneCerkiewSport i rekreacjaLudzieBranżowy spis firmInformacja turystycznaGiełdaOgłoszeniaChatHumorInformacja osiedlowaSzkołyKursy walutRepertuar kinaRozkład jazdy PKP/PKSPogoda Inne: Internetowy lekarz radziWłasne domenySoft-ASKup komputer!A może na raty?Zrób sobie remontWspółpracaArchiwum aktualnościHajnówka w obiektywieHAJNOWSKA IZBA GOSPODARCZA SPRZEDAM GARAŻINTERNETOWY LEKARZ OSTRZEGA

W Hajnówce idolem judoków jest ... prezydent Putin!

Wersja_do_drukuZapisz_stronę

Po wyświetleniu w TVP1 filmu o prezydencie Rosji Putinie do sekcji judo hajnowskiej Puszczy zgłosiło się niespodziewanie (termin przyjęć minął we wrześniu) 28 młodych adeptów tej trudnej sztuki walki. Na pytanie trenera, co skłoniło chłopców do tej decyzji, jeden z rodziców odpowiedział, że jego syn był pod wrażeniem sportowych umiejętności prezydenta Putina i postanowił zostać judoką. Gdzie te czasy, gdy idolami nastolatków byli: Nastula i  Kubacki.

Zapewne  młodzi hajnowianie nie wiedzą, że i nasz prezydent był kiedyś sportowcem-uprawiał sprinty (11,0 sekund w biegu na 100 m)!

 

Ryszard Pater


Wersja_do_drukuZapisz_stronę